| cazzo a întrebat:

De curand sunt cu o super tipa ( e frummoasa/buna/desteapta) perfecta am fost cu ea la film/ in parc dar vreau alceva mai special am 15 ani si ea tot 15 am nevoie de niste sugestii unde sa mergem P. s : Fara sport pentru ca m-i se increteste parul Merci? Sii sunt din Bucuresti

Răspuns Câştigător
| cristina_6683 a răspuns:

Sugestii unde sa o duci :

la un bar, sau ceva de genul

undeva unde puteti manca ceva

invit-o la tine acasa

la mall prin magazine ( sigur o sa ii placa asta) incercati sa vorbiti si asa ii vei cunoaste si stilul mai bine si gusturile si va fi mult mai usor cand va trebui sa ii cumperi un cadou

daca e tot e vara mergeti la o piscina si distrcativa impreuna si daca e si cu o gasca mica de prieteni sau doar voi doi ( acum depinde de voi doi cum vreti)

nasol ca esti din bcuresti ca as fi spus si o plimbare la apus pe plaja... dar puteti totusi face o plimbare scurta seara la apus dupa ce ati mers sa mancati ceva sau la mall sau oriunde altundeva...

eu chiar as aprecia daca as fi in locul eiwinking

bafta big grin

10 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

In mall, la o apa plata cu lamaiebatting eyelashes

| Rukhsandra a răspuns:

La strand ( e marfa pe caldura asta)

| GyeBaek a răspuns:

Pai dc nu megeti la meciuri.

| ionika17 a răspuns:

Du-te la o plimbare prin parca, in oras la un restaurant, film. Poi intreab-o si u pe unde-i place las-o pe sa aleagawinking

| NinaY a răspuns:

Undeva si faceti ceva ce va place la amandoi laughing

| Ady93 a răspuns:

Ai bowling la Unirea funland, et 4 daca vrei laughing

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Du`o la cofetarie; p.
Sau invit`o la tine acasa.
Va uitatsi la un film ascultati muzica
Povestitsi chestii din copilarie...
Cand iesi cu ea i`ai si un buchet de trandafiri daca vrei sa fii mai romantic... oricum bafta!

| madelf a răspuns:

Uhm...pai la un biliard cu prietenii pentru ca nu depui prea mult efort, iar parul o sa fie ok. puteti merge pe malul unui lac de prin Bucuresti seara si sa va uitati la stele(cel mai mult imi place asta), la un parc de distractiismug ii faci cinste cu o vata de zahar daca ii place.ai foarte multe oportunitati mai ales ca esti din Bucuresti.
Succes si felicitari pentru "captura" smugbig grin!

| Stella a răspuns:

La o plimbare prin oras... xD

searasmug

| crisa_1520 a răspuns:

Frumoasa, buna, desteapta, perfecta, hmm. poti sa definesti fiecare cuvant?