| anonim_4396 a întrebat:

De doua saptamini ma corespondez cu un baiat pe net.Ne cunoastem si in real insa nu prea vorbeam mai inainte, adica eu nu prea ii atrageam o mare atentie.Ieri insa ne-am certat fiindca am aflat din spusele unei fete ca el e boyfriendul ei iar el pe tot parcursul saptaminilor imi tot spunea ca e singur si ca ar vrea sa ne vedem.Nu stiu ce sa fac.Chiar cind i-am zis ca am vb cu fata ceea a ris si tot nega.Insa pina la urma a tacut cind i-am aratat ce am vorbit cu ea pe net.Azi insa de la un prieten de a lui am aflat ca el e singur insa poate se distreaza uneori cu ea.nici nu stiu ce sa cred.as vrea sa-i scriu insa o parte din mine nu ma lasa. broken heart( Ce sa fac? ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| PasareaNeagra a răspuns:

Divizia mea este Rabdare 24/24, incearca sa colaborezi mai departe cu el doar ca nu sari inca in baratele lui asa cu timpul vezi si tu daca merita, bafta.

| Loka a răspuns:

Scriei...n-o sa regreti

| cecilia91 a răspuns:

Daca as fi in situatia ta i-as aduce pe baiatul cu care vb si pe fata care ti-a zis ca e iubitul ei fata in fata si sa ii intrebi care o zis adevarl. atunci o sa iti dai seama care zicea adevarul si care nu dupa reactiile pe care le au. ca daca sunt impreuna si el zice nu iti imaginezi cum ar reactiona ea.