| Alycaaaa a întrebat:

De doua zile sunt impreuna cu un baiat. El sta undeva la tara dar vorbim mult la telefon si prin mesaje. El spune ca vrea sa ma iubesca si ca nu vrea sa isi bata joc de mine ca alti baieti si eu pe deoparte il cred.Azi a venit la mine acasa si l-am prezentat parintilor mei si il plac. Ce credeti va fi ceva serios sau o aventura?

P. S.: I-am spus ca sunt virgina si ca nu vreau sa o fac inca.

4 răspunsuri:
| stefancelmare7 a răspuns:

Daca deja vrea asta se gandeste doar sa isi bata joc de tine

| antimulte a răspuns:

Aventura, clar. Fara suparare.

| PCDemon a răspuns:

Da, stefancelmare are dreptate.
Daca vroia doar sa faceti sex...
Doar 2 zile, iar el se gandeste la sex, normal ca-i o aventura!
Important este: I-ai zis tu direct asa ca esti virgina si nu vrei sa faci sex, sau te-a intrebat el?

Pentru cu e o diferenta mare!

| eurynomus a răspuns:

Nu te increde in tarani ca sunt prosti si jegosi, gasesteti un orasean mai destupat la mine sa nu mirosa a balegar