| anonim8384949 a întrebat:

De fiecare data am făcut sex neprotejat și nu s-a intamplat nimic deoarece nu și-a dat drumul in mine. Acum cateva zile am făcut sex neprotejat inainte sa îmi vina ciclul, iar după ce a scos, după cateva secunde și-a dat drumul pe spatele meu.Mi-am făcut dus și am fost la baie imediat după. Ciclul menstrual mi-a intarziat cateva zile. Tin sa mentionez ca de o luna de la ultimul ciclu menstrual mi-am dereglat foarte mult programul de somn, ma culc dimineata și ma trezesc după amiaza aproape spre seara. Ar trebui sa ma îngrijorez pentru o posibila sarcina?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, ar trebui sa te gandesti la asta. Faptul ca ai fost la toaleta si ai facut dus, nu te scuteste de sarcina. Asta e un mit babesc. Pune mana si citeste despre sarcina si bts. Iti recomand canalul de Youtube barza vs sexul.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca ar trebui sa te ingrijorezi, fiindca sex neprotejat duce la un moment dat si la sarcini nedorite.

| anonimuIl a răspuns:

Nu rămâi gravidă așa.