| Marius22222222222 a întrebat:

De la a câta întâlnire vi se pare ok să faceți sex?

Răspuns Câştigător
| Justanairhead21 a răspuns:

Sexul se face cand ambele persoane se simt pregatite si exista consimțământ sigur din ambele parti.

4 răspunsuri:
| simplaexsistenta a răspuns:

Atunci cand simti ca e momentul

| ZappyTV01 a răspuns:

Voi astia care spuneti nu ati avut o relatie nici macar cu un cactus! Eu as spune cand simt ca suntem pe aceeasi unda.

| mandarinaman100 a răspuns:

A 3 a crede ma este mai bine sa o cunosti in prima in a 2 a sa treci putin mai intim ex: sarut mangaieri etc si in a 3 a sa incepi actiunea

| Mihnea2007 a răspuns:

Ba din experiența mea nu pot zice că e o data specifica.Noi băieții nu prea ne pasa prea mult de domnișoară e problema. Daca e ok foarte binr dai înainte și din a doua a 3 oară când va întâlniți.Ideea e că nu trebuie sa propui tu.Asteapta ca ea sa vina spre tine