| demideli a întrebat:

De la cati ani poti face copi

14 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La fete, dupa aparitia ciclului menstrual, iar la baieti, inca de cand au prima ejaculare!

| RXN a răspuns:

De cand ai ciclu menstrual, ala e semnul ca organismul se maturizeaza pentru a putea suporta o sarcina.

| Rayyy a răspuns:

De cand incepi sa ai ciclul menstrual...insa recent am citit un articol despre o fetita de 5 ani din America de Sud parca, care a ramas insarcinata, actiunea intamplandu-se undeva prin anii '40.

Concluzie: orice e posibil! laughing

| AnonimA a răspuns:

Buna pai ai timp si asta nu cand vrei tu trebuie sa vb si cu sotul sa fie d acord

ps:copiibig grin

| thereforyou a răspuns:

Cea mai buna varsta e de pe la 25-26 dupa ce termini facultatea.

| Narfundo a răspuns:

De pe la 6-7 ani...atunci e simplu sa dai copi, past.

| Rukhsandra a răspuns:

De cand ai primul ciclu menstrual

| tarziu a răspuns:

Depinde cu cati de 'i'

| Zumbalaarebeca a răspuns:

De cand incepi sa ai menstruatie.

| mario a răspuns:

De la 11, 12, 13 depinde:p

| hahaha a răspuns:

Pai daca sti sa folosesti xerox-ul, scanner-ul... poti incepe de acumwinking

| OFM a răspuns:

Dupa ce se termina facultatea.
P. S. dar eu fac si acum am imprimanta si imi fac ogramada.

| Myuu a răspuns:

1. se scrie copii
2.cand deja ai menstruatie cam pe la 12 sau 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la varsta de 20 de ani in colo