| rapidistarapid a întrebat:

De la ce oare mi s-au inrosit labiile si parca cateodata sunt putin inflamate si pielea de pe labii este uscata? Este vreo boala cu transmitere sexuala sau ce oare? Candida? Va rog dati-mi un raspuns care stiti.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Posibil Candida sau ceva cu transmitere sexuala. Ar trebui sa te vada un ginecolog cat mai repede.

| elenaA_9063 a răspuns:

Doar un medic iti poate spune ce este. Infectiile aparatului genital feminin au simptome asemanatoare si se pot confunda unele cu altele, de-aia s-au inventat medicii ginecologi si analizele... Nu te lua dupa nimeni, du-te la un medic.