| 123456789qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

De la ce varsta poti incepe sa faci sex?

12 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De la ce varsta consideri tu ca este bine, insa indicat este pe la 17-18 ani. Acum, este alegerea ta, faci cum vrei. happy

| Sabyynna a răspuns:

De cand te simti pregatit/a.

| Masacven a răspuns:

Ca baiat, de la varsta in care esti in stare sa aduci o tipa in pat.
Ca fata, de la varsta la care intalnesti tipul de baiat de mai sus.

| Evelyne13 a răspuns:

Stati putiiin! recomandat e de la 17-18 dar nu inseamna ca la 16 e devreme, sau nu esti pregatit... daca esti pergatit o faci daca nu nu si gata!

| blondutzata a răspuns:

Eu am facut la 16 si care este? noah am fost atenta bine inteles dar e si dureros

| BoAfan a răspuns:

Eu cred ca de la 18 ani in sus

| claudiu_9632 a răspuns:

Nu este un stas! depinde de fiecare. cand te simti pregatit! eu am inceput la 13 ani si sunt baiat.si in cazul meu cred am fost un pic influentat de ce am avut o prietena care avea 18 ani.si chiar a fost ok! sa mirat si eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va respectati, astaptati pina va casatoriti, daca nu atunci macar o persoana de incredere, si nici chiar de la 16 ani happy

| printesuca1999 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine este sa faci sex pe la 17-18 ani atunci organele sunt mult mai dezvoltate si totul va fi mai placut dar daca esti pregatit/a mai devreme poti sa incepi cand crezi u...big grinbig grinbig grin

| alutta a răspuns:

De la ce varsta consideri tu ca este bine...De cand te simti pregatit/a.dar cred ca ar fi bine la 18 ani ...subliniez cred da nu-i numaidecit

| SaraXdd a răspuns:

Nu este o varsta anume.La varsta la care esti tu destul de pregatit/ahappy.

| RedBoy a răspuns:

Eu am facut la 18