| irina_1943 a întrebat:

De la ce varsta poti incepe sa te combini?

Răspuns Câştigător
| Eooo a răspuns:

De la ce varsta crezi ca poti face tu fata.nu ee o regula a varstei in care trebuie sa te combinii...dar cel mai biine e peste 12 ani sau inclusiv 12

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Irinuco, mai bine combina'te cu cartea de gramatica, o sa te satisfaca mai ceva ca un puradel.

| Narcis2007 a răspuns:

Cum a zis si change12 pana la 14-15 ani e doar prosteala

| necunoscut22 a răspuns:

De la 13 14 ani acum mai nou

| player_2973 a răspuns:

Nu exista varsta dar de la 12 ani ai drept(asa ar fi normal). FUNDA?

| Mada_7170 a răspuns:

Cand te simti pregatita. Dupa 10 ani.

| Demetriavic a răspuns:

De pe la 11 mai sus dar sa te combini nu arata in calcul si sa practici sex...deci pe la 11 ani

| change12 a răspuns:

Pana la 14-15 ani nu e nimic serios

| ederaionela a răspuns:

Poti incepe sa te combini de la ce varsta vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Dupa cum vorbesti de acest "a te combina" cred ca ai undeva in jur de 10 ani si vrei sa faci rost de senzatii tariwinking Glumeam, stay chill!winking
Nu exista o limita de varsta cand poti sa te "combini" cu cineva. Important este ca intre voi sa existe o relatie, sa simtiti ceva unul pentru celalalt. O relatie se bazeaza pe incredere&iubire. Sunt persoane majore care sunt singure, dar totusi sunt fericite ( nu insinuez ca nu trebuie sa ai un partener de viata/iubit/prieten etc.; vreau doar sa zic ca nu e nicio nenorocire daca la varsta ta nu ai prieten; ai timp destulwinking )
O zi buna!