| Scarlettt a întrebat:

De la ce varsta se incepe viata sexuala pentru o fata, normal? Eu as vrea pe la 18 any. Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Un raspuns inteligent ti-ai dat tu singura. In concluzie stii ce ai de facut.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai dupa bac, si eventual dupa Balul bobocilor, daca deja ai gasit pe cel care sa o / te merite!

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dupa casatorie.
Fiindcă plata păcatului este moartea,
Romani 6:23

http://www.gotquestions.org/sex-before-marriage.html

| Scarlettt explică:

Aa va rog scuzati @ana2010 nu am mai avut o relatie sexuala de nici un alt gen laughing)!

| Fllorrycyka a răspuns:

Buna!
normal, o incepi cand esti tu pregatita, nu cand iti zice cineva sau vrea cineva! asta tine de tine si DOAR de tine! creierul uman gandeste cel mai bine de la varsta de 21 de ani si in apropierea acesteia! dar evident nu mai gasesti muuulte fete virgine la varsta aia! insa daca ai un iubit stabil, cu care ai planuri mari si te respecta, te iubeste, il respecti, il iubesti, parintii se cunosc, va cunosc si pe voi.;; e bine! dar asta nu inseamna ca trebuie sa o faci la 15-16 ani! mai asteapta!
te pup si nu uita, cand esti pregatita! tine cont de tot ce tiam spus pentru ca este important!
ai grija de tine!
pa, pa!

| miranda2 a răspuns:

O fata de 14 ani e pe cale sa nasca
eu nu vreau nici de la 18 ani
cand ma voi marita atunci voi incepe aceasta viata
vezi sa nu ramai insarcinata
bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cel mult 14

| dj1mix a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa o incepi a tunci cand esti tu pregatita nu ar trebui sa te iei dupa unu si dupa altu ca e prea tarziu vei a vea timpul necesear si pentru asa ceva dar totusi e mai bine sa mai astepti

| 10n3 a răspuns:

Cand vrei cu adevarat lucrul asta...nu sa-ti incepi viata sexuala doar pentru ca prietenele tale au facut-o...nu conteaza varsta, conteaza momentul in care simti ca iubirea ta e impartasita tongue