| BuddyBreakThough a întrebat:

De la gradinita imi place un baiat, care pana cand nu i-am bagat id-ul in lista mea tot ce imi spunea era, Ceau,. De cand l-am bagat ma saluta pe mess si il salut. dar ieri BF mea a vbt cu el iar el i-a zis ca are prietena broken heart. Si eu am prieten, pe care il iubesc foarte mult, dar nu m-am atasat de el...Eu nu pot sa suport ca cel de care imi place are prietena si el stie ca-l plac.nu mai stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| crisuuu_7907 a răspuns:

Stai linistita. daca tu tii la actualul prieten si nu simnti mai mult pentru celalalt baiat va fi bine ai sa vezi.e doar o trecere de timp in care te vei obisnui cu asta ca el are deja prietena.pop:*

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Pai desparte-te de actualul tau prieten, si cumva incearca sa stai de vorba cu el, cine stie, poate sentimentele sunt reciproce. Daca tii la el, fa-o acum pana nu e prea tarziu.

| TheSpecialOne a răspuns:

Sa taci si sa nu mai vii cu texte tampite.

| Georgiana21 a răspuns:

Cati 10 ani ai?

| BuddyBreakThough explică:

Stii ce TheSpecialOne suck me nah...omg...scz pentru ceilatzi

| Ralu71 a răspuns:

Pune pe cineva sau intreaba personal daca te plk si intrebare daca vrea sa fie cu u si despartete de actualu si el de acuala