| krysten a întrebat:

De la un timp au inceput sa-mi placa fetele dar imi plac si baietii
ce sunt lezbianca caruia ii plac baietii sau ce?
va rog sa ma ajutati nu stiu ce e cu mine
va rog raspunsuri normale dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| CherryLove a răspuns:

Eu stiu ca esti lezbianca atunci cand atractia fizica degenereaza la dorinta erotica. Ei bine cred ca ce simti tu este doar admiratie si probabil de asta tinzi sa faci o astfel de confuzie. Nu este nimic anormal sa ti placa fizionomia fetei unei fete vocea ei felul in care se imbraca etc. Deci stai linistita ca nu faci parte din acea categorie.

8 răspunsuri:
| mfbluu a răspuns:

Crede`ma si mie imi plac fetele la modul ca ma atrag la aspect, si ma refer la alea frumoase, dar asta nu inseamna ca sunt bisexuala, crede`ma e ca si cum ai auzi pe strada un tip care zice " ce bine ii sta parul aluia " nu inseamna ca e GaY : ) sigur e ceva pe moment si mai bine cu baietii, macar aia au cu sa te satisfaca : ) )

| wolder a răspuns:

Bisexuala inseamna o persoana care are atractie si catre baieti si catre fete /masculin. feminin/
pana cand iti vei alege orientarea mai am daca esti inca micuta

| denisuk12 a răspuns:

Esti bisexualalaughing

| Oana92 a răspuns:

Consulta un psiholog! O sa te ajute sa intelegi de ce ai astfel de sentimente, cum sa le controlezi si mai ales ce sa faci astfel incat acest lucru sa nu te afecteze(psihic) pe viitor.

| 21ndstillachild a răspuns:

Dooh

| JungleHell a răspuns:

Nu. Lesbiencele le plac DOAR fetele. Incluzand si baieti=bisexuala. Daca e la moda nu stiu.

| Oanis a răspuns:

Nu esti lesbiana...esti doar bisexuala, adica iti plac si baietii si fetele...nu-i problema happy e la moda asa ceva.

| EuVoiFiSisuntEu a răspuns:

Domnul a creat din coasta lui Adam si femeia. de ce oare? sa nu fie singur
de ce baietii sa fie atrasi de baieti si fetele de fete? este un pacat ingrozitor cum dracu sa fie la moda care destept a scris mai sus doamne.