| Anablondyi a întrebat:

De mult timp am burtica si e foarte eervanta? cum pot scapa de ea avand in vedere ca de un an merg la sala aproape in fiecare zi straight facestraight face ce explicatie este pentru burta mea straight face si eu mananc sanatos, dar fumez jumate de pachet de tigari crying

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Vai tigarile *** la ce iti ajuta cumparati un kilogram de acadele si sa ai cu tine de fiecaredata si cand iti vine sa fumezi ia o acadea in gura crede-ma ca va functiona daca vrei sa te lasi si "burtica " poate fi si din cauza la fumat