| anonim_4396 a întrebat:

De multe ori am nevoie sad de o imbratisare si nu are cine mi-o oferi si imi imaginez ca ma imbratiseaza cineva sad si parca ii simt caldura trupului si bratele cum imi patrund intreg corpul si inima facandu-i bum bum sad... si brusc ma linistesc. sad Sfaturi?

3 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,
Te inteleg perfect. Daca simti nevoia de o imbratisare va exista mereu o persoana pentru tine care poate sa ti-o ofere. Nu este bine sa te obisnuiesti cu persoana imaginara, incearca sa ii obisnuiesti pe prieteni si pe familia ta cu imbratisarile, iar daca nu se poate roaga-te lui Dumnezeu si el te va "imbratisa".
O seara frumoasa!

| Kathrinex a răspuns:

Știu cum e...

| SufletDivin a răspuns:

Draga Suflet,
Simti lipsa de afectiune, si e normal sa iti doresti asa ceva.Iti poti ruga parintii sa te imbratiseze sau niste prieteni, nu? Insa cred ca iti doresti acea iubire fizica plina de afectiune.Sa adormi strans in brate.Toti avem nevoie de afectiune.