| anonim_4396 a întrebat:

De o saptamana la pleoapa stanga am dunga aia rupta si am inteles ca atunci cand e rupta nu mai esti virgina dar eu sunt doar ca ma masturbez si odata mi-a curs o pata foarte mica de sange

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce are sula cu prefectura?!? sau pleoapa ta cu himenul din vagin?
Cât timp nu ai făcut sex cu altcineva în afară de tine însăți, ești cât se poate de virgină. Chiar dacă masturbându-te ai reuși să te deflorezi.

| GoldenZenith a răspuns:

Cine ti-a bagat in cap asa ceva?laughing
Totusi, prin masturbare iti poti rupe himenul. Acum depinde si cum o faci.

| Goddess23 a răspuns:

Nu esti bine informata. Inainte de a incepe viata sexuala e bine sa consulti un ginecolog sau daca iti este mai usor, se gasesc foarte multe carti pe intelesul tinerilor de unde te poti documenta cu schimbarile din corpul tau ca sa stii si tu. Daca nu iti introduci nimic in vagin atunci esti virgina.

| XeniaYael23 a răspuns:

Wow.ce descoperire stiintifica. Einstein