| DarthRevan a întrebat:

De obicei baietii amuzanti au lipici la fete? pe cand baietii seriosi nu prea fiindca pot parea plictisitori sau enervanti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu, trebuie sa fie amuzanti si sa aiba patratele, de asta sunt atrase fetele. In schimb femeile au asteptari serioase: barbat cu job stabil, cu potenta fianciara sa poata intretina o relatie, carismatic. E o diferenta intre o fata atrasa de Smiley si o femeie atrasa de Robert Downey, Jr.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Serios? Eu am cunoscut baieti amuzanti si forver alone de cate ori sa repet ca doar aspectul fizic atrage sexul opus degeaba esti amuzant si urat, tie isi plac uratele amuzante sau una frumoasa si poate plictisitoare dar cand vine vorba de sex ai prefera pe aia frumoasa e acelasi e si la fete, involuntar oamenii frumosi ne atrag sexual, personalitatea nu atrage sexual iar fara atractie o fata nu va vrea sex cu tine

| RAY a răspuns:

Si eu am vb cu multe fete care ma minteau ca sufletul conteaza sau ca prefera un baiat amuzant dar inca din prima clipa cand vedem pe cineva simtim ceva atractie sau respingere, nu trebuie romane de filozofie imi placi discut cu tine simplu

| Nemessys a răspuns:

Normal ca da. De ex, tu daca esti fata si iti trimit 2 baieti mesaje in acelasi timp. Unul fiind super amuzant si altul serios, matur, pe scurt. plictisitor. Ce ai alege? Adolescentele in mare a timpului, rad, orice discuta sau fac le place sa rada, sa se distreze etc. Si nu prea prefera genul ala de baieti. Si nu e vorba ca-s enervant doar ca atunci cand stai langa un baiat de genul ala, te plictisesti si stii si tu ca atunci cand te plictisesti nu ai chef de nimic. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii amuzanti te fac sa te simti mai bine decat ceilalti, si iti pot aduce des zambetul pe buze, iar de aceea sunt considerati de fete o companie buna
dar sunt si baieti seriosi care reusesc sa atraga privirile fetelor, dar acestia sunt rari, nu sunt considerati neaparat enervanti, deoarece asa este felul lor de a fi..adica cu simtul umorului mai prost dezvoltat
plictisitori pot fi considerati, dar enervanti nu neaparat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de obicei

| NAT0 a răspuns:

In limita bunului simt, da.

| MariaLarissa a răspuns:

Baieti amuzanti sunt mai placuti, fiindca stie cum sa faca o fata sa rada, sa se simta bine.
Si cei linistiti pot deveni amuzanti daca te apropi de ei.

| AnonymousSSR a răspuns:

Degeaba ești amuzant in pul* calului, dacă ești urat ca si foame din Africa de Sud...

| adatvp a răspuns:

Sa stii ca depinde si ce glume fac acei bieți "amuzanti" si de multe ori cei seriosi sunt mai atractivi. Dau senzatia de mister si pe mine una ma atrage chestia asta. Imi place sa descopar oamenii. :*