| Kleopatru a întrebat:

De obicei fetele prefera baietii cu sau fara par pe piept?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara par.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cum l-a lasat mama lui...doar nu am 5 ani sa ''discriminez'' barbatii in functie de parul de pe piept. Dupa inteligenta e normal sa ii cataloghezi, dar asa...e o copilarie si o prostie mare ca toate fetitele care ti-au raspuns.

| ignore a răspuns:

Farahappy

| briana a răspuns:

Mi se face scarba nu suport sa vad nici pe picioare deja vomit ce doar vrei sa se simta mainuta cheala in fata lui. faci difernta?

| Cryssu17 a răspuns:

Fara laughing

| Shery a răspuns:

In sfarsit, sunteti de-ale mele, fetelor! eu cand ii spun lu' mama sau lu' matusa-mea ca nu imi place parul pe piept imi zic ca sunt eu ciudata, ca aia fara par cica nu sunt barbati, sunt gay.

Eu zic la fel ca voi, faraaaaaaaaaaaaaaaaaa! Cu mentiunea ca regula e valabila si pentru subrat si uneori chiar picioare.

| Shery a răspuns:

P.S.: dar parerea unei "fufe" de vreo 20 de ani mere? laughing

| RobYnRobYn a răspuns:

Nu mai conteaza ce zic toate fufele si copilele de 10-11 ani,cum e baiatul asa il iei nu stai si ii impui: rade-te sau rup relatia laughing ce naiba,oricum va supuneti de ajuns rasei cu posete si tocuriwinking un pic de par nu strica,dar macat curat sa fie!
Orice fata care te place cu adevarat iti va spune:Cum te simti tu bine mi-e si mie bine, nu va sta sa iti tina predici, desigur de exemplu la subrat parul este scarbos daca creste in exces, dar nu asta ai intrebat :d

fa cum vrei tu si cum te simti tu bine big grin

| xCookiieMonster a răspuns:

Fara.par...asta le atrage pe fete pentru ca asa se vede pieptul mult mai atragator.asta cred eu.papa

| Catherine a răspuns:

Withoutwinking

| addapaupsiktau a răspuns:

Eu una as' prefera fara par pe piept si binefacuti daca se poatebig grin
se spune ca cei cu par pe piept sunt barbatii dar fratee poti sa faci si coditzee din parul unora
acum totul difera de la o femeie la alta...
unii barbatii isi rad parul de pe piept pentru ca nu le plc femeilor

complet adevarathappy
nu cred ca vei intalnii femeie care sa iti mai spuna ca ii plc barbatii cu par pe piept.se intalnesc destul de rar!

| 1234567_7921 a răspuns:

Fara!

| Kleopatru explică:

@InsaneDoll, sunt baiat

| HaruhiFujioka a răspuns:

Mai intrebi? Fara! E scarbos!

| filaret03 a răspuns:

Fetelor nu ii pasa asta lu fete ii pasa parul ochii

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Fara fara fara x_x daca as vedea un tip cu par pe piept i-as spune sa se epileze laughing))

| InsaneDoll a răspuns:

straight face.Si uh esti fata sau baiat?straight face
Daca esti fata mi se pare stupida intrebarea...
Dar daca esti baiat ei bine rade-telaughing

| machupi8t a răspuns:

Buna. Mie una nu mi-ar placea un baiat cu par pe piept.Ar fi urat si dezgustator si multor fete nu le plac asa ca iti reconmand si sugerez sa nu lasi par pe piept!

| Luiza_4166 a răspuns:

Mai pe mine uneori ma cam enerveaza parul de pe piept al iubitului meu, dar ce sa-i faci. Oricum cica baietii fara par pe piept nu sunt buni la pat si nu's barbati adevarati.Stai linistit ca nu e asta o problema.