| laviniabeluska11 a întrebat:

De Paste voi merge la o petrecere. Din cate am inteles, acolo o sa fie si fostul meu iubit. Vreau sa arat foarte bine si sa il fac sa vada ce a pierdut. Cum sa fac? Mă gândeam sa port o rochita neagra mulata si scurtă. Cu ce sa o accesorizez? Cum sa mă port acolo ca sa vada ca sunt indiferentă?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai eu cred ca stie ce a pierdut, cu orice te-ai imbraca. Si ca sa fii indiferenta, pur si simplu nu te uiti deloc la el. Nici o privire, ca si cand nu r fi acolo.

| RAY a răspuns:

Tu il iubesti de fapt? daca e badboy astia nu regreta nimic si sti asta

| FemeiaPisică a răspuns:

Tu mergi la petrecere ca să te simți bine alături de ceilalți petrecăreți sau mergi doar ca să îți impresionezi fostul prieten? Cu ce te ajută pe tine dacă te îmbraci cu o rochie mulată și scurtă? Să vadă ce parteneră de sex a pierdut? Asta îți etalezi tu, rochia mulată ca să atragă privirea asupra corpului, nu asupra chipului când vorbești.
Dacă erai deșteaptă știai că nu trebuie să impresionezi pe nimeni pentru că îți cunoști calitățile.

| Pool77 a răspuns:

Daca esti urata si fara forme poti sa-ti iei Gucci sau orice alta haina ca tot n-o sa-i pese de tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce-ti mai curg balele dupa el domnisoara studenta silitoare care adera la locurile bugetate cu bursa. O sa dai gres, baiatul ti-o va intoarce ca la Ploiesti laughing Vreau sa fiu o musca si sa vad toata scena