| adina95 a întrebat:

De pasti prietenul meu mi-a propus sa mergem la padure cu el si prietenii lui...eu am 13 ani si el 17...acolo vor mai fi si fete mai mari ca mine,sa accept sa merg cu el sau nu?

4 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Ma eu zic ca o mica distractie nu strica, dar du-te numai daca il stii foarte bine si ai incredere in el, ca daca e vreun golanas sa nu ai vreo surpriza pe urma.

| Onn3 a răspuns:

Ma eu zic ca o mica distractie nu strica, dar du-te numai daca il stii foarte bine si ai incredere in el, ca daca e vreun golanas sa nu ai vreo surpriza pe urma.te pup

| giulian9 a răspuns:

Nu e chiar ideal sa fii cu altii mai mari de tine...e dif ca ala acu` descopera "puta" dar depinde de baiat...

| andreea2901 a răspuns:

Daca ai incredere in el si il cunosti, atunci da. Dar de vreme ce ai pus intrebarea pe TPU, inseamna ca esti putin nesigura si nu ai deplina incredere in el.