| Stefiii87 a întrebat:

De pe la cati ani ar trebui sa-ti incepi viata sexuala?big grin

12 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

De la 15-16, dar in ziua de azi multi isi incep viata sexuala mai repede de curiozitatesadFunda?

| TheSupreme a răspuns:

Toate rasp de mai sus sunt bune, dar eu voi incerca sa te conving, citeste topicul asta :
http://www.tpu.ro/......-sa-fac-s/

| NimenixD a răspuns:

Păi normal ar trebui să o începi atunci când te simţi "pregătită" şi când eşti şi sigură că băiatul cu care o vei face e serios şi că nu vrea doar asta de la tine.happy. Şi vârsta 17-18 ani.;*

| airam a răspuns:

Prima data trebuie sa realizezi ce implica treaba asta si abia apoi sa iti incepi viata sexuala! eu zic ca dupa 18 ani e cel mai indicat! inainte nustraight face stii,sexul implica o multime de responsabilitati, de care voi inca nu va dati seama sau nu le constientizati! viata sexuala trebuie inceputa abia atunci cand simti ca esti capabila sa iti asumi responsabilitatile ce le implica asta! daca de exemplu ramai insarcinata ce faci? nu se rezuma totul la un avort si gata[-x nu! si nu e asa usor cum se spune sa faci un avort, pe langa faptul ca este un pacat de neiertat

| emiitzzy a răspuns:

17 jumate 18 este cel mai bine si sanatos si corecthappy da cum in ziua de azi totul se rezuma la sexoh go on de abia mai gasesti fete cu capu pe umeri...

| Anonim3007 a răspuns:

17-18 dar acum in Romania multi copii au inceput sa o faca de la 14-15 ani uni habarnau cee e aia ca pot vb baieti despre fete ca-s curve multe tinere raman insarcinate de la 14 ani din cauza prostiei ca sunt curiosi si vor sa afle cum e... succes... funda?

| bl0ndha a răspuns:

Cel mai bine ar fi la casatorie:*

Răspuns utilizator avertizat
| Polomitreaci a răspuns:

Cel putin 17 ani.

| Izza_4461 a răspuns:

In principiu cand te simti pregatit pentru asta. Dar cine mai are si alte principii... dupa 18 ani!

| noname_1435 a răspuns:

De la 16 ani...

| adrydulke a răspuns:

17,18 sau 19