| Cineva_2400 a întrebat:

De unde mai pot cumpara teste de sarcina, in afara de farmacie? Multumesc.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da' ce-are farmacia? E iradiată cu Uraniu îmbogăţit, sau ce?

| misu a răspuns:

De la alimentara. de obicei se da rest la ceapa

| dariaelena a răspuns:

In afara de farmacie, nu ai de unde sa iti cumperi.doar de acolo il poti cumpara:*

| BeBBeN1SR a răspuns:

Ignora raspunsurile de mai jos. Am observat in Carrefour, zilele trecute ca au bagat, la sectiunea de cosmetice, samponuri si altele. Acum nu stiu cat de bune sunt, ca n-am luat. Dar iti sugerez sa iei de la farmacie, "Sure Check" - e cel mai sigur.

Sau baga o consultatie la ginecologie. Te duci la spital, intri in cabinet, ii spui ce ai, si ii ceri un test de sarcina. La doctora mea costa 5 ron un test.

| roxpau a răspuns:

Doar de la farmacie poti cumpara

| Alexu_5764 a răspuns:

Posibil sa mai gasesti la medicul de familiebig grin.nus.tongue