| Sl3nd3rMan a întrebat:

De unde pot cumpara prezervative de 47 mm diametru si cum se numesc?
Mersi

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca numai din farmacie vei reusi sa cumperi prezervativ dupa marimea dorita. Mai ales ca marimea precizata face parte din marimea cea mai mica care poate avea notarea reprezentata prin litera ''S'' Marca poate fi oricare fiindca toti producatorii de prezervative produc intreaga gama de dimensiuni de la cele mai stramte la cele mai largi. Succes!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la farmacie si depinde de brand, dar in general spui ca vrei sa cumperi "prezervative" si spui masura.

| Emilian65 a răspuns:

De la farmacie sau de la un supermarket.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca la un sex shop.

| Sl3nd3rMan explică (pentru MihaiNicu23):

Din pacate nu am peste 18 big grin