| Veleno1 a întrebat:

De unde stie organismul cand facem sex si cand ne masturbam?

14 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Organimsul nu stie, organismul doar raspunde la stimulari sexuale, excitatii.

| Fatamuntilor a răspuns:

E doar o informatie pe care creierul o transmite organismului.

| Oana92 a răspuns:

Nu stie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de unde stii cand este sete sau foame?

| LineGuide a răspuns:

Pai ii spune o pasarica...Omule organismul este fosrmat si din organele genitale, deci el nu are nevoie sa stie ce face...

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Ii spune Dumnezeu.

| ღNuTzAღ a răspuns:

laughing ce intrebare...

| GEEK a răspuns:

Muamăăăăăă. laughing Ce întrebări mai pui. straight face

| mariumarius a răspuns:

Intreaba un doctor.

| Zeuss1smyname a răspuns:

N-ai cum să păcăleşti organismul chiar aşa de uşor. Când faci sex/dragoste intervin mai multe emoţii, chestii. pe care nu le trăieşti când te masturbezi.

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

Organismul nu stie, Creierul stie, deoarece nu te poti pacali ca faci sex daca tu in sinea ta si ca te masturbezi.

| zanaa a răspuns:

Pai tu numai te masturbezi?

| Mighel a răspuns:

Da ce.i prost?

| cascarabet a răspuns:

Pai simplu, organismul, practic esti tu. Daca si tu iti dai seama ca te masturbezi atunci si organismul stie. Mai naspa e cand nu iti dai seama...