| cristyan003 a întrebat:

De unde stiu ca prietena mea vrea sa faca sex cu mine? big grin adica cum imi dau seama daca vrea sau nu... poate ca par un pervers, dar nu i-am cerut nimanui(nici unei fete) nimic pana acum, si vreau oarecum sa incep viata sexuala big grin...

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Probabil ca o sa deschid ea aceasta discutie, sau o sa aduca vorba despre asta.vezi si tu daca bate in apropouri.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Daca vezi ca este din ce in ce mai apropiata de tine si aduce vorba de asta, poate este un semn.

| thereforyou a răspuns:

Cheam-o la tine" sa va uitati la un film ". Daca refuza, sau te abureste inseamna ca nu vrea.

| BrD a răspuns:

O intrebi!

| romanraul a răspuns:

Du-te la ea in casa si zii: vrei sa faci sex cu mine ea iti va raspunde da sau nu daca da i spui la ce ora sa faci daca nu o vei pierde