| Sov95 a întrebat:

De unde stiu daca o fata vrea sa o sarut? Si cand stiu asta, ce fac? va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| InLove a răspuns:

Nu stiu,... nu am experimentat nici odata, dar daca t uai experimentat ar trebui sa-ti dai seama, da, nu ma iziceti nimic, ea se apropie de tine, probabil ca este primul semn, se uita in ochii tai, dupa aceea la buzele ta, adiak asa procedeaza, unele laughing vi se apropie gurile si bang, se stinge lumina laughing), succes oricum!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Zice @Andrei bine. Mai sunt si alte semne, cum ar fi ca buzele ei par mai pline si mai infocate, pupilele dilatate, este mai rosie in obraji, si alte semne mai "ascunse". Si sarutul are n si n forme, de la cel de la inceput, cand abia va atingeti buzele, la cel in care se joaca unul cu celalalt, isi ating buzele si limbile (ca aici: http://www.youtube.com/watch?v=eVsQtWhDQx4 ), mai sunt si saruturi surpriza si pigulelile s. a. m. d.
Pentru inceput ii ala, cum o zis si @Andrei

| andreea_9470 a răspuns:

Pai cand stii ca vrea sa o saruti...SARUT-Olaughing

| Pedala a răspuns:

Cand zice "nu"! atunci poti sa o saruti.

Exemplu: Pot sa iti ling amigdalele? - NU. O iei de cap si iti folosesti limba in cel mai libidinos mod posibil.

| Andrei_2426 a răspuns:

Pur si simplu cand e momentu se face liniste intre voi 2 si o sa simti ca a venit momentu, o saruti usor, nu ca ghiolbanu sa ii bagi limba in gat, mai intai cu buzele apoi usor cu limba.
sper sa te ajute, succes!