| rebecarebyyy a întrebat:

De unde știu dacă un băiat chiar mă place sau doar se joacă cu mine.Vă rog detalii. FUNDA

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varsta are? daca e tipul popular, badboy sunt sanse sa vrea doar sex, dar vb serios ce ai vrea sa se insoare cu tine? voi toate de 15, 16 ani va visati mirese, fa o facultate sa ai o meserie nu sa stai la banii barbatului, viata este alcatuita din experiente

| corbulalbrosu a răspuns:

Il opresti, si il intrebi in mod direct. Procedand astfel il vei obliga sa-ti raspunda in mod direct fara ai avea posibilitatea de a se eschiva. Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Spune-i ca-i urat si nu il placi. Daca pleaca cu coada intre picioare, atunci te placea si poti sa fugi dupa el sa-i spui ca ai glumit. Daca sta sa se contrazica cu tine sau iti raspunde urat, nu te place.

| crystall2001 a răspuns:

Pai depinde de la băiat la băiat.Dar oricum nu trebuie să-l întrebi dacă te place daca nu ești pregatita.Privirea spune tot.Tu trebuie să te uiți laicroexpresiile lui(expresile faciale). Dragostea este un fel de psihologie. Dacă nu se uită în ochii tăi când vorbește cu tine si daca se scarpină la ceafă uitandu-se în altă direcție înseamnă că te place.Mult succes!