| rusualex a întrebat:

De undemi dau seama daca o femeie maritata vrea sa ma aibe ca si amant? precizez ma priveste insistent imi zambeste de multe ori faze de genu.

3 răspunsuri:
| oanaionella a răspuns:

Pai iti si arata ca te place! fii atent oricum! cateodata e mai bine sa stai linistit!

| irina20 a răspuns:

Incearca sa-ti atraga atentia dar asta nu inseamna ca te vrea ca si amant. Poate vrea doar sa se joace, sa mai flirteze, sa atraga atentie(ceea ce doamnelor le place foarte mult).
Eu nu recomand si nu incurajez astfel de relatii, sfarsesc de multe ori prost.

| OnuOnulică a răspuns:

Deja te-ai dat seama! laughing
Cu siguranta se leaga ceva frumos :3