| Minalore a întrebat:

De Valentine's Day am avut cea mai mare surpriza. In timp ce eram la pictura(cursuri, nu la scoala) colegul meu de clasa m-a luat pic pe hol sa imi spuna ceva si mi-a spus ca ma place si eu, ne stiind ce sa spun am ras si am plecat. Si acum nu imi vine sa ma mai uit la el. Si nici nu imi pot da seama daca imi place de el sau nu... Ce sa fac? Pls Help! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Huk_5666 a răspuns:

In primul rand cere-ti scuze de la el, pentru ca a fost chiar nepoliticos sa ii razi in fata, si presupun ca si el s-a simtit destul de stanjenit.In al doilea rand spune-i si tu ce simti pentru el,si daca el in acest caz ti-a spus ca te place,si tu ai acelasi sentiment/e pentru el,cine stie poate ar trebui sa i le impartasesti lui.Mie mi se pare chiar dragut din partea lui ca a ales o zi al indragostitilor pentru a-si exprima sentimentele pentru cineva, iar acel cineva find tu. Oricum nu te panica, vorbeste cu el.Multa bafta:*

6 răspunsuri:
| emchristina a răspuns:

Probabil ca sa simtit ff prost daca ai ras de el.Gandeste-te tu cum te-ai simti daca ai fi fost in locul lui.straight face. puteai macar sa-i zici ca tu nu esti sigura si sa iesiti la un suc sa petreceti putin timp impreuna poate asa iti poti da si tu seama de ceea ce simti.

| RockaruL a răspuns:

Cum sa razi ce naiba? Nu e un lucru pe care ti-l spune oricine in fiecare zi...Din moment ce ti-a spus asta a simtit ceva, dar cum crezi ca s-a simtit cand ia-i ras in fata? Mda, se stie cum!

| Minalore explică:

Ms pentru sfaturi
Pupici si Bye Bye!

| dan_1805 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el desi l-ai facut de *** cand ai ras poate te iarta si ca sa iti dai seama daca il placi in timp ce vorbesti cu el vezi cum te simti.

| Huk_5666 a răspuns:

In primul rand cereti scuze de la el, pentru ca a fost chiar nepoliticos sa ii razi in fata, si presupun ca si el s-a simtit destul de stanjenit.In al doilea rand spune-i si tu ce simti pentru el,si daca el in acest caz ti-a spus ca te place,si tu ai acelasi sentiment/e pentru el,cine stie poate ar trebui sa i le impartasesti lui.Mie mi se pare chiar dragut din partea lui ca a ales o zi al indragostitilor pentru a-si exprima sentimentele pentru cineva, iar acel cineva find tu. Oricum nu te panica, vorbeste cu el.Multa bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii dai o sansa