| karinacora97 a întrebat:

De vreo luna un baiat tot suera dupa mine pe strada si ori unde ma vede ma oprit odata si a zis ca vrea sa ne vedem intr-un loc public am mers si el era cu mai multi baieti si nici nu ma observat un baiat a zis ca ma place altu ca vrea doar... ore ce sa fac el se baga in seama cu mine si glm dar mnosad

2 răspunsuri:
| creatza_7914 a răspuns:

Buna...

hmm faza cu sueratu pe strada si dupa parca nu te observa nu-i ok. daca te place si tine la tine vine si iti zice in fata, poate vrea doar o aventura acum depinde eu am zis pct de vedere. sper ca te-am ajutat ...bye:*

| fluturas a răspuns:

Isi bate joc happy
da ii usor sa-ti dai seama, pune-te in locul lui, tie daca ti-ar placea un baiat ai avea tupeul sa-i spui aa hai sa ne intalnim si apoi sa stai cu fetele si sa nu-l bagi in seama confused? straight face
mai bine il ignori straight face