| Andreisorin12345 a întrebat:

Debby Ryan este chiar așa de frumoasă, sau chiar așa de buna... știți cumva dacă a făcut dragoste?

Răspuns Câştigător
| MadagasHardwell a răspuns:

Este si fumoasa si buna si nu cred ca la varsta ei de 23 de ani nu a facut-o pana acum...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca a facut sau nu dragoste de ce ne-ar interesa pe noi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca suntem paznicul fofoloancei ei?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este frumoasa si probabil si "buna". Consider ca probabil este si "buna" deoarece are o anumita varsta si poti fi sigur ca nu este una dintre cele care considera virginitatea o virtute si nici credinta de a mai fi virgina atunci cand va ajunge in fata altarului. happy

| Emilian65 a răspuns:

Da, este frumoasa, este buna si a si facut dragoste.

| qSergiuuuu a răspuns:

Are 23 de ani nu cred ca nu a facut-o macar o data.