| Rooney7 a întrebat:

Dece alte persoane de varsta mea au prietena? Am 15 ani...Dece altii au succes?

8 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mai sunt si ratati printre noi asa ca tine; am glumit nu trebuie sa te compari cu altii ci cu tine esti intr-o competitie, azi mai bun ca ieri si mai slab ca maine; succes!

| Vi003 a răspuns:

Inca nu e timpul, esti un copil si n-ar trebui sa te superi ca iti spun "copil". Va veni o vreme cand iti va fi dor de aceasta perioada din viata ta. La ce-ti foloseste o maturizare fortata pentru care nu esti pregatit? Sunt atatea de facut la 15 ani, de ce nu te preocupi mai mult de tine si cauti sa te nimicesti luandu-te prin comparatie cu altii, sa-ti distrugi ultimele semne ale copilariei? Vezi-ti de carte, de-ale tale, ca toate vor veni in viata ta, numai la timpul lor. Ai grija de tine!

| Radeas1 a răspuns:

De cartea de limba română. Cosmin cel de mai jos, îmi pare rău, dar viaţa e o competiţie permanentă în care trebuie să fii cel mai tare. Tu întrebi de ce? Pentru că nimeni nu e atât de prost încât să stea cu tine. Trebuie să dai dovadă de o înteligenţă mai avansată. Acum mulţi zic, că nu contează frumuseţea. Dar acum nu însemană să fii spart în dinţi şi cu muci la nas, sa fii cît de cît îngrijit.

| Rooney7 explică (pentru Radeas1):

Crezi ca sunt asa eu? Sau ce? Pur si simplu nu am acordat atentie destula.

| Radeas1 a răspuns (pentru Rooney7):

Nu, scuză-mă că nu m-am exprimat destul de bine. Deci, trebuie să ai tupeu...şi să araţi cât de cât prezentabil.

| Lorena7712 a răspuns:

Buna.
Fiecare fata are gusturile ei. Daca tu nu ai o prietena asta nu inseamna ca nu esti special in felul tau. Asteapta doar si cu timpul o sa iti gasesti si tu una pe masura ta!

| ginoeugen23 a răspuns:

Nu dispera inca esti micbig grin

| GhJey a răspuns:

Ca să ai o prietenă trebuie să ai curaj.Baftă!