| Danutz_8401 a întrebat:

Dece trebuie mereu ca intr-o relatie fata sa fie ascultata mai mult, si i se faca pe plac, si sa se asculte mereu de ea? Oare NOI BAIETII avem nevoie asa de mult de fete?( eu cred ca mai multe nevoie au ele de noi )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca si voi aveti nevoie de noi, asa cum si noi avem nevoie de voi laughing

intr-o relatie, ideal ar fi ca ambii parteneri sa dea tot ce au mai bun, sa se implice 100 %(aici exclud aventurile), sa existe comunicare, sprijin, toleranta, incredere si muuuuuulta dragoste love struck

6 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Avem nevoie unii de altii, adevarul e ca nu ne putem lipsi nici noi de voi, nici voi de noi. Suntem facuti ca sa cream un tot unitar!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fetele sunt mai grijuli, mai atente, mai mature în gândire și sunt o completare (și nu o dată s-a constatat și confirmat acest lucru) a băieților.
Noi nu putem trăi fără voi și invers.
Nevoia este egală în ambele tabere.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt k nu exista comunicare si respect. daca tu ii spui de la inceput fetei cu care esti ca vrei sa fii inteles, ascultat si respectat... fata. ori te va parasii...ca nu ii convine si vrea doar ea sa fie in centrul atentiei...sau vei gasi fata care intr.adevar te respecta... te asculta... te intelege... te sustine...doar gaseste'o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca si tu sa stai fara fete, uita-te dupa baieti pe strada, cand mergi la mare/strand uita-te la parul de pe picioarele baietilor...nu te mai uita la fete! Daca tot spui ca nu prea ai nevoie de fete laughing Ne ascultati si ne faceti pe plac mereu pentru ca stiti ca va dam ceva bun laughingincearca poanta si cu un baiat, sa vedem ce iti da? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare are nevoie de celalt big grin daca nu s-ar mai intelege pamantul ar ajunge pustiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce v-ati face voi baietii fara femei? laughing dar raspunde in privat ca s-ar putea sa iei BAN rolling on the floor