| anonim_4396 a întrebat:

Dece unele fete adora sa fie parasute? Cateodata le vad si mandre pentru. sunt asa...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CatMeadow a răspuns:

DA copilu,, inteligent,, pan la urma are dreptte...in plus fetele alea nau ce lucra si e clar ce-o sa devina in viitor. dar fetele alea nu au respect fata de ele daca fac asta. niciun baiat no sa le respecte la randu lui o sa le considere obiecte. de multe ori vroiam sa fiu baiat pentru ca aveam impresia ca fetele sunt toate considerare obiecte sexuale.dar nu mai vreau pentru ca eu ma respect sunt mandra de mine.si sunt mandra ca sunt fata.plus la care tampit ii se scoala sa comenteze sa se impuste!

| Tiberius a răspuns:

De ce esti prost si nu te faci si tu parasutist?