| anonim_4396 a întrebat:

Deci acum cateva zile un amic mi-a facut cunostinta cu un baiat ft ft dragtz iar el a zis amicului meu ca e interesat de o relatie ca mine dar nu reactioneaza deloc mi-a trimis amicul meu o conversatie in care zicea ca el nu cere unei fete sa se cb ca el ci o saruta azi a venit sa ma vada la scoala si ma asteptam sa ma sarute dar nimic amicul meu a spus ca e timid! deci oare ma place ca adevarat sau e vrajeala? plz help

1 răspuns:
| bulgaras_3493 a răspuns:

. si de ce nu l-ai sarutat tu. e timid fa tu primul pas. daca da inapoi e vrajeala, daca iti va raspunde la sarut si te va cauta. e okwinking