| adeeelina a întrebat:

deci acum o saptamana am avut contact sexual neprotejat si azi thinking
ma loat greata si ma simt cam rau mentionez ca ma cam doare burtica in partea de jos... si ca acum 2 zile am avut niste crampe ma intepa foarte tare abdomenu thinking credeti ca e vb despre o sarcina avand in vedere ca thinking nu a ejacuat in mine insa dupaa ce am facut sex eu m am dus sa ma spal si el a intrat si el am fc baie impreuna dupa actu sexal thinking este posibil sa fiu insarcinata? mentionez ca eram in ultima zi de ciclu :* sau poate fi o simpa raceala... si greata sa provina de la faptul ca am mankat foarte dezordonat astazi?

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

N-are cum. dacă era în apă.

2. N-au cum să apară semne imediat a 2a zi.

Ai grijă de tine foloseşte măcar o metodă de protecţie.

FantaSZy.

| foxi a răspuns:

Nu esti insarcinata! stai linistita!

| Miauti a răspuns:

Da si intr o saptamana nasti! OMG!

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Da. Este o simpla raceala. Probabil ai stat in curent. Rezultatele sarcinii apar in 2-3 saptamani. ( Greturi Ameteli etc ) Si daca baiatu` nu a ejaculat in tine nu se pune problema de sarcina. Si nu are nimic daca ati facut dus impreuna... Nu se poate infiltra nici un spermatozoid in felul asta. Si daca te doare in partea de jos a burticii este bine sa consulti un doctor ginecolog... Poti sa fi racita la un ovar. Si pot aparea antecedente in timpul actului sexual. Si pozitia in timpul sexului conteaza. Funda? smug

| Meganos a răspuns:

Eu zic ca esti insarcinata mai mult ca sigur, pentru ca simptomele astea le are o femeie insarcinata.

| adeeelina explică:

Si a apara dupa o saptamana?straight face