| anonim_4396 a întrebat:

Deci ajutati-ma i-am dat papucii la pretena mea cu care am stat o luna pentru ca m-am gandit ca dupa cum se poarta ca ea nu m-a placut deloc si am mai vb o data pe mess cu ea in ziua aia dupa ce i-am dat papucii si mo zis dc ea o invatat sa nu mai iubeasca nici un baiat ca o patit-o o data si eu i-am zis ca vreau sa ramanem preteni da imi caut o fata care sa am iubeasca si sa tina la mine si ea mo zis da de unde stii ca eu nu am tinut la tine oricum nu o sa iti zic niciodata ce am simtit o sa iti dai seama mai tarziu si o sa regreti crying acum cred ca am facut o greseala ea poate chiar mo iubit si eu ca prostu i-am dat papucii doar pentru ca nu moz si sau aratat chestia astacrying( si parca dupa 3 zile de cand am vrut sa ii dau papucii acum parca mi-e dor de ea si o vreau inapoicrying( ar trebui sa incerc sa ma reimpac cu ea parca inima asa imi cerecrying( aveam 14 ani amandoi. Vreau sa zic ea inaine se purta asa mai indiferent cu mine si de 2 zile de fiecare data cand incercam sa o caut tot imi zicea ca nupoate vorbi da am vazut ca de fapt ea putea atunci si am sunato si la tel si mo zis acelasi lucrucrying( si am luat deicizia sa ne despartim ca si inainte nu se purta ca si cum eram impreuna si am zis cand o facut asa ii clar asta vrea sa imi dea papucii acum am impresia ca am gresit si o vreau inapoicrying(( mai am sanse sa ma ierte merita sa ii cer sa imi acorde o a doau sansa parca asa imi cere inimacrying

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mama da nimeni nu-l ajuta
asii in gramatica
credeti ca atunci cand esti disperat mai esti atent la semnele de pucntuatie si toate cele.
aoleu.oh go on
cere-ti scuze! daca ti-e dor de ea si o vrei inapoi, caut-o, trimite-i un mesaj, sau sun-o, si zii ca tii mult la ea si nu vrei sa o pierzi si ai facut o greseala mare daca ai facut-o sa sufere.happy

| unione a răspuns:

Asta e o singura propozitie sau nu vad eu semnele de punctuatie?

| zizibela a răspuns:

Esti moldovean?

| nicoleta01 a răspuns:

Incearca. impacati-va daca crezi ca asta vrea si ea. si vezi cum se comporta dupa. daca o tine tot asa. asta e. cum iti spune inimioara. scces pupici

| Laura_2393 a răspuns:

Ce ai vrut sa spui zizibela?
Sincer nu am prea descifrat ce ai scris acolo Edyy dar daca o vrei inapoi trebuie sa recunosti ca nu ar fi trebuit sa te desparti asa dintr-o data de ea.
Ai avut curajul de aperciat sa recunosti in fata atator utilizatorii TPU ca ai gresit deci poti sa ii spui si ei asta. Inpacativa si aveti incredere unul in celalalt.
Eu am 20 si mi-a fost frica ca nu sunt iubita de prietenul meu.Gargaunii:-p De cand am incredere in el totul merge super. Sper sa ai si tu la fel de mult noroc. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@zizibela: Ma jignesti, eu sunt moldovean. Amicul nostru e doar retardat.
Prietene, nu stiu ce-ai scris tu acolo ca nu-s egiptolog specialist in hieroglife da' probabil ca nici nu merita descifrat. Deci te-ai cam obosit degeaba. Mai bine invata limbajul semnelor poate reusim sa comunicam cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunama ls nr 0748819521