| dhgrufgyrjk a întrebat:

Deci,ajutati-ma sa clarific o problema sa zic asa...
Imi place de un baiat am iesit chiar ieri cu el asa prieteneste, ne cunoastem deja de vreo 3-4 ani si ca sa fie clar el imi place mai mult decat un prieten.
Am inceput sa vorbim despre una din fostele lui prietene, l-am intrebat daca o mai place si de ce a invitat o la o cafea acum o luna in urma (stiind ca ea este intr-o relatie deja de un an jumate). La care raspunsul lui a fost ca el doar a vrut sa o vada si sa o intrebe daca e fericita, aa da si ca el o respecta pe ea foate mult si a incepu sa-mi povesteasca cum sau cunoscut si cum e ea de felul ei... ohhhh si la urma a adaugat ca daca o iubea avea sa fie acum impreuna pentru ca de foarte multe ori el s-a despartit de ea

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

1. tu NU ai nici un drept sa ii ceri socoteala de ce a scos-o pe fosta la cafea (chiar daca e in relatie) NU este treaba ta, NU ai dreptul sa ii ceri socoteala pentru nimic! ce tupeu pe tine
2. esti foarte insistenta, baiatul e clar indragostit de ea, NU DE TINE, tu doar il toci la cap, daca in 3-4 ani el nu a manifestat interesa fata de tine, e clar ca NU e interesat de tine TU, sa nu mai zic ca pari o cicalitoare daca ii ceri socoteala pentru orice

| Staind a răspuns:

Asa, si?

| anda00anda a răspuns:

Pai zi ca daca te iubeste cu adevarat sa nu mai aduca vorba de fostele lui.