| 13amaliaaa a întrebat:

Deci ajutor! Cum pot sa mă masturbez? I-am auzit pe colegii mei vorbind despre asta... si nu știu ce înseamnă... sad

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mult mai fericită dacă nu te=ai masturba de loc. masturbarea aduce pe lângă plăcerea de moment, vinovăție, poate deveni o dependență de care scapi greu, o spun din experiență.

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa ce vorbeau colegii ca ei au putulica, iar tu pasarica.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza un site cu filme pentru adulti sau un site de videochat si vei gasi o cantitate impresionanta de ''material''didactic'' explicit in privinta modului prin care reusesc sa se autosatisfaca femeile prin masturbarea ''pasaricii'' loc atat doar in exterior cat si intravaginal.

| Sofer a răspuns:

Cu mana pe clitoris.

| Goete a răspuns:

Daca faci sex la ce mai vrei sa te masturbezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce vorbec colegii nu se aplica la colege.

| Vlaaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Am ras. Mulțumesc