| TVD13 a întrebat:

Deci alta problema!sad nu mai vreaucrying
Eu sunt cu un baiat, de 2 zilelove struck si imi place la nebunie de el si el zice ca vrea ceva de lunga durata si ca vrea sa ne afisam! eu in schimb nu am mai avut parte de asa ceva si desigur ca-mi place si vreau doar ca nimeni nu a mai stiut de relatiile mele anterioare pentru ca parintii mei nu sunt de acord cu asta. Cu baieti si..etc. Paranoicichatterbox si nu stiu cum sa le zic ca am un prieten! Ei sunt plecati si eu am ramas cu bunica mea si cu o matusaa crizata rau de totI don't want to see `! si a zis ca daca ma prinde cu un baiat...thumbs down ma rog mie nu-mi e frica asta mi-e teama sa nu-mi faca o scena de fata cu el! In sf!
Cum sa le zic parintilor mei de el! Mie imi place mult de el si nu vreau sa-l pierd din cauza unei crizate
Sfaturi!

1 răspuns:
| roxynutza a răspuns:

Pai incerci sa le vorbesti calm si le spui ca nu vrei sa ii minti in legatura cu asta si ca asa ti s-a parut cel mai normal ca ei sa stiewinking Le subliniezi ca ai fi putut sa le ascunzi asta dar nu ai vrutwinking asa ei au incredere in tine love struck stiu ca este usor de vorbit si greu de aplicat dar eu consider ca asa este cel mai bine si cel mai corectwinking bafta love struck