| Respect4Parazzzitzi a întrebat:

Deci....Am 12 ani de la un timp a inceput sa imi placa de o fata foarte frumoasa dar ma place un pic si nu stiu ce sa fac sa ma placa si ea mai mult si apoi cum sa ii spun ca o iubesc si ca vreau sa fim impreuna OMG HELP ME fundita cel mai bun raspuns si sa nu aud chestii de genul : esti prea mic Mz Anticipat

Răspuns Câştigător
| Bellinda99 a răspuns:

Bunabig grinbig grin..Si eu am 12 anitongue..Si chiar nu esti mic pentru o iubitawinking. Daca vrei s-o impresionezi ai putea sa stai mai mult in preajma ei, sa o faci sa se simta bine cu tine, sa o faci sa rada, sa nu te prostesti(adica sa nu te comporti ca un bebelus), dupa scoala ai putea sa o chemi la o inghetata(aici ati putea sa fiti numai voi 2:X).Sa vorbesti frumos cu ea..Si sa nu zici la orice ce ***(este o vorba care o folosesc baietii si la care fetelor nu le placeworried..sau na cel putin mietongue).Si na sa nu injuri asa de mult ca ea va putea sa creada ca esti un vagabont si ca nu o meritiwinking.Cu timpul ai putea so mai chemi in parc, sa o iai cu mana de dupa gat, in ore daca se uita la tine sa ii zambesti..Nah..sper ca te-am ajutatbig grin! Succes!:*

6 răspunsuri:
| VeeaVeex a răspuns:

Pai fa ca 'piiiiic'-ul ala sa fie mult happy
intereseaza-te de interesele fetei vb despre acel subiect fi dragut cu ea ajut-o fa o sa rade si cand crezi ca ea te place......intreb-o daca vrea sa se combine cu tine happy
sper ca am fost de ajutor:d

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Eu zic ca sa o faci sa rada sa mergeti numai voi doi prin parc si chesti de asta iar apoi incearca dupa cateva zile sa o intrebi si exerseaza in fata oglizi ca alfel poate te incurti sau chesti de astea si ai sanse de 69 % sati deie o palma daca nu faci bine incearca sa vedeti daca va potrimiti si aveti ceva in comun sper ca te-am ajutat la mine mere destul de bine happy

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

La varsta noastra hormoneii sunt de vina pentru placutul asta.Totusi eu spun ca esti prea mic pentru o iubita.

laughinglaughing
Glumeam...Zic sa-ti asculti inimioara si sa o intrebi direct(cum am facut eu), daca ai norocul sa nu fii refuzat..bravo fratewinking
succes...Tre' s-o dai pe spatewinking

| Bbyblue16 a răspuns:

Poate ei nu ii arde de iubitii la varsta astahee hee, mai bine mai asteapta si pana atunci vorbeste cu ea si incerca sa va cunoasteti mai bine! Succes :*

| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Am 13 ani si crede-ma am trecut prin multe cu fetele dar iti dau un sfat vb cu ea daca simti ca nu poti scrie-i o scrisoare prin care ii explici ca o iubesti si ca ati vrea sa fiti mai apropiati dar iti zic la varsta asta si eu gandesc la fel ca suntem destul mici si ma simt dezamagit cand aud asta ca sunt prea mic dar stiu ca pe la varsta de 16 ma asteapta o fata care sa ma iubesca sper casi tu gandesti la fel sper ca ti-am fost de folos

| Respect4Parazzzitzi explică:

Dalinda multumesc muult sa-ti spun cum a decurs: am stat cu ea mult timp am facut-o sa rada si sa-ti spun dialogul: Adytzu(asa ii place sai apun love struck) ...eu te plac de mult si sper ca si tu. Deci ai vra sa fim impreauna? Ea:Nu stiu sa ma ganedesc. mi-am luat inimioara in dinti si am sarutato si i-am spus : Acum ce parere ai? ea a tacut si a zambit (DA clar) dezi mzzzz mult Belinda love struck :X love struck