| Alinaioana a întrebat:

Deci am 13 ani si sunt putin cam grasa adica am 1, 60 si 65 de kg.
Nici un baiat nu se uita lamine... iar eu nu pot slabi, pur si simplu nu pot... aveti ceva idei, cum pot sa atrag baietii?

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

Fi tu insati, e sfatul meu.
nu incerca sa fii falsa, pentru ca atunci cu adevarat nu se va uita nimeni la tine.
A propos : ai 13 ani, ai multi ani inainte si cu siguranta o sa te saturi de baieti.
si nu incerca sa dai vine pe niste kilograme in plus, te-ai gandit vreodata ca poate nu asta e problema,?
Ai tot viitorul inainte, crede-ma, eu am 17 si nu am pe nimeni, si asta nu pentru ca nu se uita nimeni la mine, ci pentru ca nu ma uit eu.dar mi.am dat seama ca e prea devreme, si voi avea mult timp sa ma plictisesc de baieti, asa ca...gandeste-te si tu.
kiss

9 răspunsuri:
| RawrLexa a răspuns:

Mai,lasa baietii acumlaughing. Asta te deranjeaza pe tine? Ai 13 ani ai toata viata inainte.Gandestete poate ai vreo` boala.:-s
Cand te vei ianlta vei avea silueta perfecta:p.
Decii lasa baietii la 13 ani.laughing
Si grija ca esti plinuta.:d

| Ionut a răspuns:

In privinta cu greutatea. Daca vrei intr-adevar sa slabesti nu te apuca de guri de slabire ca iti faci mai mult rau, incearca si creazati un program zilnic de 15 - 30 min de sport (dans, aerobica sau ceva sportiv) si uita ca vrei sa slabesti, propuneti ca faci asta pentru sanatate.
Apropo de baieti. La 13 ani, presupun ca esti a VII -a, mai bine te-ai concentra pe invatat pentru a intra in liceu. In liceu este alta viata, o sa gasesti acolo numai baieti draguti cum le spuneti voi fetele.
Asa ca succesuri.
Slabeste pentru sanatate. Nu pentru aspectul fizic. happy

| dudutm a răspuns:

Ba poti slabi, dar trebuie si efort si vointa puternica. Du-te si alearga, fa-ti un program si tinete de el. Si cu mancarea, incerca sa tii un regim, fara mancare grasa, exclus sa mananci dupa ora 18, si sa mananci mult mai putin ca de obicei, dar sa nu faci nici foamete.

| Oanny a răspuns:

La 13 ani?:O
Alina tu acum trebuie sa te ocupi de scoala lasa baietii.Dar mdah...cam asta e moda, prieteni la 13 ani, nu mai esti virgina pe la 12.Se duce lumea de rapastraight face

Iar de slabit crede-ma ca poti iti trebuie vointa si sa crezi asta, pentru ca totul vine de la cap.Ai auzit de efectul placebo? Informeaza-te pentru ca e adevaratbig grin

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hm am avut si eu o colega grasuta cam tot aTATEA KG.(ASTA INAINTE DE VAC DE VARA.)si dupa vac de vara parca nu o mai recunosteam.o slabit frumos.si o tunsore beton si-o tras=)0.(am intrebat-o ce o facut sa sllabeasca asa multbig grin.si ea mi-o zis ca o fost la doctor cu mama ei si i-o dat niste pastile. si parca un regim alimentarbig grin). Incearca si u^^

| NightQueen_3013 a răspuns:

La 13 ani vrei sa atragi baietii?!straight face

| Iliutz a răspuns:

Cei de tot bagi in tine ai ramas de fome 65 la 13 ani si eu am 11 si am 36 kg

| Iliutz a răspuns:

Ba baliscurule taci

| balilescuri a răspuns:

Doamne,iliut mai bine ca ea decat ca tine, rahitica