| anonim_4396 a întrebat:

Deci, am 14 ani si nu am avut o relatie serioasa pana acum, am stat cateva zile cu unul de la mine din clasa mai mare cu cateva luni. La inceput se purta super cu mine, era grijuliu, ma strangea in brate si ma saruta tandru. Dar totul a inceput sa se schimbe cand i-am zis ca accept sa stau cu el (ce am zis sus era in timpul in care mi-a cerut sa stau cu el si am acceptat). A inceput sa isi tina mainile numai pe fundul meu(facea asta cu toate fetele din clasa oricum), pe picioare, vrea sa stau numai la el in poala, imi tine mana pe sani(dar asta u il las sa faca). Credeti ca vrea ceva mai mult sau a devenit doar mai posesiv de cand am acceptat?

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Nu e normal sa se poarte asa cu celalalte fete din clasa. Sa zicem ca tu il atragi fizic dar si cu celalalte, sincer nu te prea merita. Probabil vrea sa ajunga mai departe daca are astfel de gesturi.Mai bine iti gasesti pe altu care sa te respecte si sa nu se poarte asawinking.Ai grija pe viitor :*pa, pahappy

9 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Poi ii baiat nu se poate abtine de la astea, si posesiv nici chiar asa, dar cand ai spus da isi permite sa puna mana pe tine, si crede ca te are. My ex facea la fel, nici eu nul lasam. doar dupa cateva luni asa incet pe cur, sani si tot asa. Si sper ca numai face a tau asta cu fetele din clasa, ca ar fi nesimtit. Daca nu vrei sa puna mana pe tine, spune-i ca ar trebui sa o luati mai incet ca nu esti obisnuita sa puna mana cineva pe tine, si gata :*

| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Vrea sa te culci cu el.e normal

| dadonexus a răspuns:

Este cazul tipic de baiat smecher care crede ca e tare daca te saruta in public sau chestii de genu asta.Tie ti-ar trebui un baiat mai mare poate cu un an doi pentru ca mentalitatea e diferita tocmai din aceasta cauza daca ai observat fetele aleg baieti mai mari din cauza mentalitatii o sa observi foarte usor diferentele dintre o relatie cu un baiat de 14 ani si cu unu de 16 sau 17 stiu ca o sa zici ca e prea mare vasta dar nu e fostele mele colege din a 8 aveau prieteni care erau la liceu a 10-a sau a 9-a

| Summer a răspuns:

La inceput se purta frumos pentru ca tu sa accepti sa fii cu el. Acum ca ai acceptat vrea mai mult. Parerea mea este ca grabeste lucrurile mult prea mult. Ai doar 14 ani este timp pentru toate asa ca gandeste'te bine. Vorbeste cu el si explica'i ce te deranjeaza si daca nu intelege tu alegi...Cheia e la tine... Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Deea,
isi permite cam mult, ar trebui sa-i reposezi asta.
Spune-i ca nu te simti confortabil cand isi pune mana pe fundul si pe sanii tai. Explica-i ca nu-ti plac apucaturile astea perverse ale lui si ca ar fi mai bine sa inteleaga daca nu vreti sa va certati...
Probabil ca vrea sa "exploreze" si el ce poatelaughing
Spune-i ca ti-e dor de felul in care se purta la inceput cu tine si ca a inceput sa devina neserios happy
Good luck.

| secsilicioasa a răspuns:

Poi fiind de la tine din clasa.si presupunand ca are aceeasi varsta ca si tine cu siguranta ca el acum se indreapta spre altceva...El isi doreste sa experimenteze tot mai mult pentru a depasi stadiul de "virginitate"care pentru un baiat este un lucru rusinos.In mintea lor, acestia o considera o lauda.si de aceea te sfatuisc sa nu il lasi sa te pipaie prin zone mai intime pentru ca se va ajunge cu siguranta la o fraza pe care ti-o va spune mai devreme sau mai tarziu.Trebuie sa stii cum sa iti impui respectul, pentru ca mai exista si a 2 a proba la care baietii ne supun si vor sa vada ce fel de fete suntem.Deci daca el se simte atras sufleteste de tine, probabil ca vrea sa vada daca il lasi sa obtina usor ce vrea si daca il lasi vei fi catalogata drept c.deci ai grija cum tii la demnitatea ta.
Sper ca te-am ajutat.

| AndreeaCeMaiZici a răspuns:

Am o surpriza pentru voi, el nu mai e virgin, mie tot imi place de el, dar inca nu pot sa pun ca il iubesc. La treaba cu mana pe sani nu ii permiteam oricum. totusi stiu ce ii poate pielea deoarece asa cum am zis inainte de el nu am avut o relatie serioasa doar asa max 2 saptamani 3, dar tipul de inainte de el si-a luat bataie tot de la el a ii zicem marius actualului si virgil ex-uluidin cauza ca i-a facut i ciuda ca a stat cu mine inaintea lui. Dar aveti dreptate la ex nu ma gandesc nici eu as vrea sa am astept cel putin 2 ani 3 multumesc mai astept raspunsuri

| GerontofilulCel a răspuns:

Vrea sa-ti prezinte sarpele cu un ochi si sa-ti cunoasca ochiul maro...parerea mea...

| Aanyaa a răspuns:

Incearca si el sa profite de aceasta oportunitate, probabil e ceva nou pentru el, da-i peste nas cand ai ocaziawinking