| EllaChanLove a întrebat:

Deci... am 14 ani, sunt fata și acum câteva minute am fost la toaletă și am observat pe lenjeria intimă o chestie gelatinoasă. Am luat-o și am observat că are exact aceeași textură cu gelatina. Nu stiu ce e. Puteti sa-mi spuneti voi?

4 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

De la caldura te imputi pe dinautru si curge din tine ceva. fu fu fu!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti in perioada de mijloc a ciclului menstrual s-ar putea ca acea secretie sa reprezinte MUCUSUL CERVICAL, care este produs intr-o cantitate mult mai mare in zilele PERIOADEI FERTILE. Insa poate fi vorba si de o secretie vaginala normala insa putin mai abundenta care se produce in zilele de dinainte de inceperea menstruatiei sau in primele cateva zilele de dupa terminarea sangerarii. Fara informatii certe/sigure privind ciclul tau menstrual pot fi formulate doar presupuneri si pot fi emise doar pareri mai mult sau mai putin subiective. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai branza la ****.

| manuemanoil a răspuns:

Ai bagat-o si in gura? Dca tot e gelatina