| Rockăr a întrebat:

Deci am breton drept(am avut) acum il am pana unde incepe ura(buzele) ca sa zic asalaughingam parul ondulat dar bretonu e drept pentru k il fac cu placa.cum sa il aranjez ca sa stea intr-o parte sa nu stiu cum stiti >voiDau funda pentru cel mai rapid raspuns ca am nevoie >urgentPLls.Promit Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Salut... poti sa iti schimbi cararea intr-o parte si dai bretonul intr-o partelaughing) daca intelegi ceva.

| Rockăr explică (pentru Mary24):

Du ma ca nu merge, nu stiu altfel poate o pozalaughing

2 răspunsuri:
| Rockăr explică:

Scz pentru categorie, dar ma grabesc si aici se primesc cel mai des raspunsuri.PLLs raspunsuri rapie:X