| Ade999 a întrebat:

Deci am cunoscut o fata pe mess.si vreau sa o duc undeva sau sa ne plimbam pe undeva pe unde as putea?(locuiesc in iasi)

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu cunosc Iasul,dar,mergeti la o ciocolata calda sa va cunoasteti mai bine,la un patinoar sa puteti patina mana in mana,in parc sa o poti imbratisa daca ii e rece,la un film sa poti tacea daca esti timid!
Asteapt-o cu o floare sau intra impreuna cu ea intr-o florarie si cumpara-i un trandafir, nu te grabi s-o saruti dar tine-o de mana si fii deschis, cald si zambitor!
Bafta sa ai!

2 răspunsuri:
| Hitch a răspuns:

E iarna! La cinema la o comedie romantica, la patinoar sau la o cofetarie! Ceva mai indraznet (desi nu recomand de la inceput) la discoteca (club).

| Alynstar5 a răspuns:

Du-o in parc noaptea si pupativa acolo. Pupici.