| motolo9ve a întrebat:

Deci am cunoscut un baiat de aproximativ un an.Am simtit ceva pentru el din prima clipa. Iarna asta, intr-o dimineata mi-a propus sa merg cu el la patinua, iar la sfarsitul zilei am fost impreuna.Am iesit cateva zile rand, dupa care a venit anul nou si binenteles ca i-am trimis"la multi ani".Am primit in schimb"e cam tarziu". Uramatoarele zile am tot incercat sa dau de el dar nu-mi raspundea.La un moment dat am primit un sms gen:"nu mai vreau sa fiu cu tine si punct".Am suferit ca sa zic asa am incercat sa dau de el dar am aflat ca si-a schimbat numarul de telefon.M-am intalnit cu el la patinoar, nu ma baga in seama nu ma salutat zici ca nu ne mai intalnisem niciodata.El intre timp se dadea la o alta fata in fata mea si pana la urma s-a pus co o buna prietena de-a mea si colega de clasa.Acum nu prea vorbim.Problema e ca eu nu pot sa-l uit sau sa-mi iau gandul de la el.Stiu ca nu ma merita si ca si-a batut joc de mine(fara vreun motiv).Eu il consideram baiatul perfect(desi stiu ca nu exista asa ceva).De la anul se va muat la mine la scoala si chiar nu stiu ce va mai urma.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Daca baiatul a trecut asa usor peste tine, si din cate vad eu acum el e fericit si nu mai da nici 2 lei pe tine si pe dragostea ta, eu nu vad de ce trebuie sa fii tu cea care sta si sufera ca proasta (scuza-mi expresia). Baiatul asta nu merita nici cel mai mic reziduu de atentie din partea ta asa ca cel mai bun sfat pe care pot sa ti-l dau e sa deschizi ochii si sa observi cum perfectiunea din el incepe sa paleasca si sa putrezeasca acea frumusete pe care ai vazut-o la el odinioara happy Ai sa gasesti tu pe altcineva care o sa ti se para si mai bun decat anteriorul si tot asa pana vei ajunge sa-ti intalnesti dragostea vietii tale. Uita de nesimtitul asta si continua-ti viatawinking

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E mai bine pentru tine sa l uiti, baiatul asta nu te-a respectat si nu ti a apreciat adevaratele valori, nu merita sa suferi pentru un asemenea om si nu uita ca,, baiatul perfect,, exista doar in povesti

| neutrino a răspuns:

Se numeste neam prost. Ignora-l.

| LostInBubble a răspuns:

happy Uita-l. Nu-l baga in seama.

Nu merita nimic si sunt sigura ca ti-ai dat seama de asta.

| motolo9ve explică:

Mersi mult de raspunsuri chiar mi-au placut multkiss