| Atila1 a întrebat:

Deci am facut-o cu prietena dupa o saptamana si ceva de cand i-a trecut ciclu.La urma cand am scos-o a cazut cauciucu si am ejaculat afara.nu sunt sigura daca a picat exact dupa ce am scos-o sau in timpul actiunii... existaaa vreun risc sa ramana insarcinata?

Mentionez ca era virgina.

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu are importanta daca era virgina sau nu, in cazul tau.Se pare ca ati nimerit in perioada ei fertila, deci este foarte posibil sa fi ramas insarcinata, mai ales ca nici tu nu stii exact ce ai facut acolo.Nu ramane decat sa asteptati sa vedeti daca ii vine ciclul urmator sau nu, acum nu mai este nimic altceva de facut.Cu regret iti spun, insa, nu cred ca-i va veni.Cumplit pret pentru o clipa de neatentie.

| Zenithf a răspuns:

Exista un risc, dar eu cred ca este destul de mic avand in vedere ca tu ti-ai dat drumul dupa ce ai iesit afara. Aveti grija oricum, cand va jucati cu focul.

| alexutza003 a răspuns:

Daca nu esti sigur da exista un risc cel mai bine sa faca un test de sarcina dupa 10-14 zile de la acel contact sexual

| Izma a răspuns:

Cauciucu?! rolling on the floor)

| FuckOnCocaine a răspuns:

E gravidă, omule, e gravidă!
Vai de viețișoarele voastre.
Sunt șanse de 99, 9% să fie.

| Atila1 explică:

Intelegeti gresit am ejaculat afara din ea nu in ealaughing)

| Atila1 explică:

Da, multumesc si eu am aceeasi parere a 8a zi dupa nu prea cred ca este in perioada fertila sa existe risc mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cel mai bine este sa faca un test, nu va luati dupa x sau y care se repeta in cuvinte si da raspunsuri la misto