| SpecialGirl18 a întrebat:

Deci am fost cu el pana de revelion. dar ne-am despartit.Eu stiu ca el inca ma mai place si eu il mai plac dar nu vrea decat sa fim amici deocamdata desi la un coleg i-a spus ca vrea sa fim din nou. ce sa mai cred? si cum sa il conving sa fim din nou impreuna? FUNDAA:X:X:*:*:*

Răspuns Câştigător
| b0mb0nik a răspuns:

Incearca sa vb ca el.si nu te mai lua doopa ce zic pr lui.Relatzia cuprinde 2 pers care se iubesc, nu toata gaska.Eu te sfatuiesk sa vb ca el, intre 4 oki.Afla ce simte pentru uh ca adevarat si doopa loatzi o decizie...Bafta! Funda?big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa vb cu pr lui cel mai bun despre asta si roagal sa vb cu el pe tema asta.cine stie poate o sa va impacati:X:X:X... pupici si succes:*:*:*