| george89 a întrebat:

Deci am o intrebare, e legata de sex, si ma intrebam daca o fata poate fi satisfacuta de un baiat cu penisul de 15 cm in lungime cand este in erectie?

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Ooo aia e o masura super marelove struck las papa pe tot :love struck

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu siguranta dimensiunea este absolut suficienta pentru orice femeie din lume. Doar ca niciodata dimensiunea nu e suficienta, tehnica ofera 99% din satisfactie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da. De fapt, poate fi satisfacuta si fara penis. Cel mai mare dezavantaj pe care il ai cand faci sex este sa crezi ca nu esti capabil s-o faci sa se simta bine, o femeie simte daca nu te respecti si ii va fi greu sa te respecte daca tu insuti nu poti. Cel mai important lucru in relatia cu fetele este modul cum gandesti. Si inca ceva: punctul G se afla la 3-7 cm adancime. Sa fii barbat e mai mult mod de a gandi decat dimensiunea penisului - iar tu in momentul in care te ingrijorezi ca esti prea mic pentru un barbat, nu gandesti ca unul.