| george89 a întrebat:

Deci am o intrebare, e legata de sex, si ma intrebam daca o fata poate fi satisfacuta de un baiat cu penisul de 15 cm in lungime cand este in erectie? fara sa luati in calcul si preludiul, sarutarile, mangaierile, etc.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca nu i asa important cat e de lunga, conteaza cat e de,, jucausa,,

| justfreelove a răspuns:

Stii, o fata poate sa termine numai din preludiu daca e facut cu cap tongue Cu privire la marimea penisului si capacitatea lui de a satisface o fata, gandeste-te putin logic : Cu ce se autosatisface o fata? Cu degetulaughing. Daca degetul e de ajuns ca ea sa termine, tu crezi ca al tau nu e?, si ca fapt divers la ce a spus mona, nu conteaza cat e de jucausa, important e sa stie ce sa faca cu ea. Sunt anumite zone care trebuie stimulate intr-un fel si altele altfel, dar cum niciodata in timpul sexului nimeni nu pune intrebari si nimeni nu are chef sa raspunda, tu poti sa crezi in continuare ca actul in sine se reduce la penetrare tongue

| seppuku a răspuns:

Cum zic si cei de deasupra mea, important e sa ai incredere in tine, sa nu te greabesti si sa ii gasesti punctele importante.Mult mai important e preludiul decat penetrarea (). Nici eu nu am primit prea multe de la mama-natura dar crede-ma ca sunt cu prietena mea de 2 ani si nu mi-a reprosat niciodata nimic si de fiecare data se urca pe peretihee hee. Mult succes dragoste sa fiebig grin

| BaiatulAnonim a răspuns:

Sa inteleg ca esti complexat de dimensiunea penisului? Vaginul unei fete are 12 cm adancime deci singura diferenta dintre un penis de 15 cm si unul de 20 e ca la primul raman 3 cm afara si la celalat 8cm. Stai tu calm ca nu conteaza marimea, fetele o sa aprecieze mai mult "maiestria" cu care il folsesti big grin